Casting - nabór


 

C A S T I N G  S P O R T

RWKS „Skish” Okręgu Kieleckiego PZW ogłasza nabór dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat zainteresowanych uprawianiem wędkarstwa rzutowego (castingu).


Zapraszamy na treningi, które odbywają się:

- w sezonie zimowym w hali sportowej Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju przy ulicy Grotta 3 (wejście od strony „Orlika”) w soboty w godzinach 8.30 – 11.30,

- w sezonie letnim (od 8 kwietnia 2014 r.) na stadionie miejskim w Busku-Zdroju, ul. Kusocińskiego 1 we wtorki i czwartki w godzinach 17 – 19.

 

 Chętnym zapewniamy:

1.   Bezpłatnie sprzęt sportowy do uprawiania castingu.

2.   Fachową opiekę trenerską i pedagogiczną (treningi prowadzi trener Kadry Narodowej w wędkarstwie rzutowym Jacek Kuza oraz magister wychowania fizycznego, członek Kadry Narodowej kobiet w castingu – Renata Kuza).

3.   Ciekawe zajęcia obejmujące poznanie podstaw i tajników posługiwania się sprzętem wędkarskim spinningowym, muchowym i multiplikatorowym, a także uzupełniająco inne dyscypliny sportu (futsal, siatkówka, tenis stołowy).

4.   Udział w zawodach halowych i otwartych na szczeblu klubu, koła PZW w Busku-Zdroju, okręgu kieleckiego PZW, a także ogólnopolskich. 

         Udział w treningach osób w innym wieku niż wyżej wskazany jest możliwy po indywidualnej konsultacji z trenerem.                         

Zacznij trenować z nami !